Novinky v platbách ve školním roce 2024/2025

Vážení rodiče, od nového školního roku 2024/2025 od 2. 9. 2024 přecházíme na nový systém evidence stravy Vašeho dítěte. Na stránkách www.strava.cz budete mít přehled o objednané stravě, jídelním lístku, stavu Vašeho konta, ale také možnost pro odhlášení, když bude Vaše dítě nemocné.

Přihlašovací údaje získáte od vedoucí školního stravování na emailu: sj.strnadova@centrum.cz . Od tohoto data lze dítě omlouvat pouze tímto způsobem, a to vždy den předem do 11:00 hodin. První den nemoci si můžete oběd vyzvednout (pouze do jídlonosičů, ne do skleněných nádob ani dóz na potraviny) od 11:30 do 11:45 hod. Pro vyzvednutí použijte prosím zadní vchod do ŠJ ze zahrady.

Pro stravování dítěte je nutné vyplnit Přihlášku ke stravování, k dispozici je nyní, nebo na výše uvedeném emailu. Vyplněnou přihlášku je možné na uvedený email zaslat a obratem Vám bude zaslán variabilní symbol a částka k platbě.

Kromě úplaty za školní stravování se mění i výše úplaty za vzdělávání v mateřských školách, jejichž zřizovatelem je městská část Brno - Líšeň. Částka bude nově činit 800 Kč/měsíc. Předškoláci úplatu za vzdělávání nehradí. Zákonní zástupci, kteří pobírají přídavky na dítě, mají nárok dle podmínek na osvobození od úplaty, podrobnosti ZDE

Děkujeme za spolupráci!